MIT
Airport Adem Jashari
valamobile
mbpzhr grante
kek
Fillimi / Institucionet / Për Junikun e pastër dhe ekologjik

Për Junikun e pastër dhe ekologjik

Pas iniciativës për pastrimin e hapsirave publike, Komuna e Junikut ka vendosur kontejner publik nëpër lagje të qytetit në kuadër të iniciativës „Shërbime të mira për Junikun e pastër dhe ekologjik“.

Komuna e Junikut në bashkëpunimi me qytetarët vazhdojnë të mbeten të angazhuar që Junikun ta shndërroj në vend 100% të pastër.

Kontrolloni gjithashtu

Përurohet fusha ndihmese në Shkugëz të Gjakovës

    Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka marrë pjesë në inaugurimin ...