Airport Adem Jashari
valamobile
MIT
mbpzhr grante
kek
Fillimi / Institucionet / Përkujtohet dëshmori Januz Kodra

Përkujtohet dëshmori Januz Kodra

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, nënkryetari Nuredin Lushtaku, familjarë, bashkëluftëtarë, përfaqësues të Shoqatave të dala nga lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe asamblistë të Kuvendit, kanë bërë homazhe te varri i dëshmorit të kombit Januz Kodra nga Prekazi i Poshtëm, për nder të 20-vjetorit të rënies heroike në emër të lirisë së Kosovës.

Kontrolloni gjithashtu

Viktimat e dhunës seksuale të luftës do të trajtohen dinjitetshëm thotë Ministri Reçica

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka thënë se populli i Kosovës ka ...