Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Lajmet / Përfaqesuesit e Bundestagut gjerman, do të takohen sot me liderët e partive politike për herë të parë pas zgjedhjeve
Përfaqesuesit e parlamentit gjerman – Bundestag, do të takohen sot me liderët e partive politike për herë të parë pas zgjedhjeve
'

Përfaqesuesit e Bundestagut gjerman, do të takohen sot me liderët e partive politike për herë të parë pas zgjedhjeve

Përfaqesuesit e parlamentit gjerman – Bundestag, do të takohen sot me liderët e partive politike për herë të parë pas zgjedhjeve. Lajmin e bëri të ditur ambasadori gjerman, Christian Heldt. Ai shkruan se do të jenë parlamentarët e parë gjermanë që do të flasin me drejtuesit e partive politike pas zgjedhjeve. Sipas Heldt, thuhet se në takim do të flitet për parandalimin e krizave civile, shoqërive civile, perspektivat për vendin si dhe rajoni do të jetë në fokus.

Kontrolloni gjithashtu

Në 21 vjetorin e rënies heroike u përkujtuan dëshmorët e kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi Ibish Berisha

Në 21 vjetorin e rënies heroike u përkujtuan dëshmorët e kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi Ibish Berisha

Në  21 vjetorin e rënies heroike të dëshmorëve të kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi ...