MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Institucionet / Po përfundon montimi i Serrës së dytë (nga 12 sosh) për vitin 2018

Po përfundon montimi i Serrës së dytë (nga 12 sosh) për vitin 2018

Ekspertët e bujqësisë në Komunën e Suharekës kanë dalë në teren për të inspektuar montimin e serrës së dytë me sipërfaqe prej 5 ari, e cila është montuar në qytetin e Suharekës. E pranishme së bashku me ekspertët ishte edhe nënkryetarja e Komunës së Suharekës Mihrije Suka, e cila tha se ndihet e lumtur që këto serra po shkojnë në familjet që e meritojnë dhe që njëmendë duan të punojë.

Kontrolloni gjithashtu

Ministri Lekaj: Bisedimet për linjën hekurudhore më Serbinë do të arrihen veç sipas Kushtetutës dhe ligjeve të Kosovës

Lekaj: Bisedimet për linjën hekurudhore më Serbinë do të zhvillohen veç sipas Kushtetutës dhe ligjeve të Kosovës

I dërguari i posaçëm i kryetarit amerikan, Donald Trump, Richard Grenell ka arritur se fundi ...