MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Institucionet / Kryetari Bali Muharremaj uron qytetarët me rastin e Fitër Bajramit

Kryetari Bali Muharremaj uron qytetarët me rastin e Fitër Bajramit

Me rastin e festës së Fitër Bajramit, Kryetari i Komunës së Suharekës Bali Muharremaj uron të gjithë qytetarët e besimit isalm, me dëshirën që kjo festë të ju sjellë të mira dhe begati në familje.

Kontrolloni gjithashtu

Takohen kryetarët e dy komunave, Deçanit dhe Plavës ,rruga Deçan-Plavë cilësohet te jetë projekt shekullorë dhe vepër jetësorë

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj me bashkëpunëtorë dhe zyrtar të Ministrisë së Infrastrukturës, ...