Fillimi / Institucionet / Urimi i kryetarit Begaj, për festën e Fitër Bajramit
Kryetari i Malishevës, Ragip Begaj ka folur për investimet që janë bërë gjatë kohës sa ka qeverisur gjatë mandatit të kaluar

Urimi i kryetarit Begaj, për festën e Fitër Bajramit

Të nderuar qytetarë të Komunës së Malishevës, Me rastin e Bajramit të madh, ju uroj të gjithëve gëzuar festën. Uroj që kjo festë, të jetë një arsye më shumë për harmoni, paqe dhe humanitet tek të gjithë. Në mënyrë të veçantë i uroj të gjithë mërgimtarët tanë, që për arsye të punës, nuk mund të jenë me familjet e tyre, për këtë festë.

Uroj që paqja, shëndeti, mirësia dhe harmonia të jenë me ju dhe familjet e juaja.

Kontrolloni gjithashtu

KKMSH: Vetëm dje në komunën e Vitisë janë lëshuar 100 fletëparaqitje për ata që nuk respektuan masat kundër përhapjes së virusit COVID-19

Komiteti Komunal për Mbrojtje dhe Shpëtim i komunës së Vitisë, në mbledhjen e rregullt të ...