valamobile
Airport Adem Jashari
MIT
mbpzhr grante
kek
Fillimi / Lajmet / Punëtorët e larguar nga puna në KEDS protestojnë sot para Gjykatës Kushtetuese për zvarritje të vendimit për ta
Punëtorët e larguar nga puna në KEDS protestojnë sot para Gjykatës Kushtetuese

Punëtorët e larguar nga puna në KEDS protestojnë sot para Gjykatës Kushtetuese për zvarritje të vendimit për ta

Punëtorët e larguar nga puna në KEDS protestojnë sot para Gjykatës Kushtetuese në Prishtinë, në shenjë pakënaqësie ndaj kësaj gjykate, e cila tash e gjashtë muaj nuk ka kthyer përgjigje në lidhje me ligjshmërinë e vendimeve të mëhershme. Protesta fillon në orën 10:00 dhe do të zgjasë një orë, thuhet në njoftimin e punëtorëve të larguar nga KEDS.

Kontrolloni gjithashtu

Thaçi: Familja e Sefë Mleqanit ishte vatër e atdhetarizmit edhe gjatë luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Thaçi: Familja e Sefë Mleqanit ishte vatër e atdhetarizmit edhe gjatë luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Kryetari Thaçi e ka dekoruar me Medaljen Presidenciale të Meritave, Imer Gashin, djalin e Sefë ...