mbpzhr 2018
kek baner i ri
valamobile
akp deri me 23 janar
Fillimi / Institucionet / Reshjet kanë pushuar, por jo edhe procesi i pastrimit të rrugëve nga bora

Reshjet kanë pushuar, por jo edhe procesi i pastrimit të rrugëve nga bora

Në komunën e Suharekës pastrimi i rrugëve nga bora po vazhdon. Kryetari Muharremaj, ka vizituar Baqecin dhe nga atje ka premtuar se në çdo rrugë ne do të mundohemi të jemi prezent që të gjendemi sa më afër qytetarëve.

Kontrolloni gjithashtu

Zëvendësministri Fadil Arifi priti përfaqësues të afarizmit nga Zvicra dhe Greqia

Zëvendësministri i Tregtisë dhe Industrisë, Fadil Arifi, bashkë me këshilltarin e ministrit të MTI-së, Mervan ...