kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Sindikata e Pavarur e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, bën të ditur se nuk do të vazhdojë greva e paralajmëruar
Për shkak të mjegullës se dendur katër fluturime anulohen në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, "Adem Jashari"

Sindikata e Pavarur e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, bën të ditur se nuk do të vazhdojë greva e paralajmëruar

Sindikata e Pavarur e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, përmes një njoftimi për media, pak çaste më parë bën të ditur se nuk do të vazhdojë greva e paralajmëruar ditë më parë. Në njoftim thuhet “Dëshirojmë të njoftojmë të gjithë udhëtarët tanë se pas diskutimeve brenda kompanisë me Sindikatën e Punonjësve të Aeroportit ‘Adem Jashari’ kemi ardhur në një konkludim të përbashkët dhe si rezultat i kësaj greva nuk do të vazhdojë. Të gjitha detajet e tjera janë subjekt i çështjeve të brendshme të kompanisë dhe nuk do të bëhen publike”.

Kontrolloni gjithashtu

LV dhe LDK-së po vazhdojnë të hedhin akuza në drejtim të njëra-tjetrës, deri sa i refuzojnë oferatat në mes tyre

LV dhe LDK-së po vazhdojnë të hedhin akuza në drejtim të njëra-tjetrës, deri sa i refuzojnë oferatat në mes tyre

Lëvizja Vetëvendosje e Lidhja Demokratike e Kosovës nuk po merren vesh për koalicion tash e ...