valamobile
kek
MIT
Airport Adem Jashari
mbpzhr grante
Fillimi / Lajmet / Sot mbahet Akademi përkujtimore në 20 vjetorin e rënies së dëshmorëve të kombit Gafurr dhe Driton Loku
Sot mbahet Akademi përkujtimore në 20 vjetorin e rënies së dëshmorëve të kombit Gafurr dhe Driton Loku

Sot mbahet Akademi përkujtimore në 20 vjetorin e rënies së dëshmorëve të kombit Gafurr dhe Driton Loku

Komuna e Hanit të Elezit organizon sot Akademi përkujtimore me rastin e 20 vjetorit të rënies së dëshmorëve të kombit Gafurr dhe Driton Loku. Më fillim nga ora 15:00 do të mbahen homazhe tek Varrezat e Dëshmorëve në Puset e Nikës.  Ndërsa Akademia përkujtimore mbahet në shtëpinë e Kulturës “Imri Curri” në Han të Elezit sot më datë 21 shkurt 2019 në ora 16:00.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj: Heroizmi i dëshmorëve të kombit do të na shërbejë përherë si burim për fuqizimin e shtetit të Kosovës

Haradinaj: Heroizmi i dëshmorëve të kombit do të na shërbejë përherë si burim për fuqizimin e shtetit të Kosovës

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, së bashku me zëvendëskomandantin e KFOR-it, Gjeneralin amerikan John Boyd, ...