kek
tv dielli
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Takimi konsultativ i Këshillit të Drejtorëve

Takimi konsultativ i Këshillit të Drejtorëve

Kryetari i Komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj, udhëhoqi takimin konsultativ të Këshillit të Drejtorëve, ku u diskutua për çështje të ndryshme. Në takim u diskutua për mbledhjen e radhës të Kuvendit Komunal të Deçanit, aktivitetet e prokurimit, punët të cilat janë në përfundim e sipër ai dhe u bë shqyrtimi i kërkesave të qytetarëve nga Kryetari dhe Drejtorët.

Takimi i radhës i Këshillit të Drejtorëve do të mbahet javën e ardhshme.

Kontrolloni gjithashtu

Ministri Abdixhiku priti në takim ambasadoren e Kroacisë

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë në ...