KEK
Fillimi / Institucionet / U përfundua memoriali që shpërfaqë sakrificën e popullit tonë ndër shekuj

U përfundua memoriali që shpërfaqë sakrificën e popullit tonë ndër shekuj

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj përmes një postimi të tij në facebook ka njoftua se është përfundua memorial që shpërfaqë sakrificën e popullit tonë ndër shekuj.

Ai ka thënë se, me shumë vështirësi! Por skem mu ndalë pa e bërë Bellen.

May be an image of monument, mal dhe qiell

Kontrolloni gjithashtu

BAHRI FAZLIU, UDHËHEQËS I DENJË I LËVIZJES KOMBËTARE PËR ÇLIRIMIN E KOSOVËS

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi me bashkëpunëtorë, kanë përkujtuar heroin e luftës për ...