KEK
Fillimi / Lajmet / Vazhdon vizita e ministrit Hoxhaj në margjina të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së
Vazhdon vizita e ministrit Hoxhaj në margjina të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së

Vazhdon vizita e ministrit Hoxhaj në margjina të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së

Vazhdon agjenda e ngjeshur e kryediplomatit, Enver Hoxhaj, në margjina të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, ku gjatë ditës së sotme ai ka takuar edhe ish-Sekretaren amerikane të Shtetit, zonjën Albright. “Gjithmonë kam kënaqësi e madhe ta takoj ish Sekretaren Albright. E falënderova për përkrahjen të parezervë dhënë Kosovës dhe Ballkanit Perëndimor” ka shkruar Hoxhaj. Në takimin te  Global Clinton Hoxhaj ka takuar edhe shumë personalitete të tjera botërore si ish- kryeministrin grek, Papandreu, presidentin e Malawit, ish-kryetarin amerikan,  Bill Clinton e të tjerë.

Kontrolloni gjithashtu

Partitë opozitare vazhdojnë të kërkojnë zgjedhje të parakohshme në Kosovë

Demokracia në Veprim kërkon të hetohen dyshimet për falsifikim me vota të kandidatëve për deputetë

Organizata “Demokracia në Veprim” ( DnV) ka kërkuar që të hetohen dyshimet për falsifikim me ...