KEK
Fillimi / Lajmet / Vetëvendosje e ripërsërit se nëse vjen në pushtet, nuk do ta zbatojë marrëveshjen e arritur në SHBA
Vetëvendosje e ripërsërit se nëse vjen në pushtet, nuk do ta zbatojë marrëveshjen e arritur në SHBA

Vetëvendosje e ripërsërit se nëse vjen në pushtet, nuk do ta zbatojë marrëveshjen e arritur në SHBA

Vetëvendosje e Albin Kurtit ka ripërsëritur qëndrimin e saj, se nëse kjo parti vjen në pushtet, nuk do ta zbatojë marrëveshjen e arritur në SHBA mes Kosovës dhe Serbisë. Me anë të një komunikate të lëshuar për media, Vetëvendosje ka thënë se Hoti në SHBA i dha Serbisë financa, autostradë, hekurudhë e port detar, si dhe hise në liqenin e Ujmanit, teksa Kosova nuk mori asgjë.  Në këtë formë, kjo parti ka thënë se nuk do t’i marrë parasysh këto zotime të kryeministrit Hoti.

Kontrolloni gjithashtu

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 764 raste të reja me virusin korona kurse janë shëruar 584 pacientë të tjerë

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 764 raste të reja me virusin korona kurse janë shëruar 584 pacientë të tjerë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private ...