KEK
Fillimi / Institucionet / 31 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj dhe 29 të shëruar

31 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj dhe 29 të shëruar

Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19 në komunën e Ferizajt, bëhet e ditur se janë regjistruar edhe 31 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj që çon në 779 numrin e rasteve aktive dhe 29 të shëruar që çon në 3469 numrin e të shëruarve.

Shërim të shpejtë të infektuarve

#Mbanidistancën

#Vendosemaskën

Kontrolloni gjithashtu

Komiteti për Politikë dhe Financa në Rahovec mbajti mbledhje e katërt të rregullt

Në sallën e mbledhjeve të Kuvendit Komunal të Rahovecit, nën udhëheqjen e kryesuesit Afrim Dina, ...