KEK
Fillimi / Institucionet / 89 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj dhe 72 të shëruar

89 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj dhe 72 të shëruar

Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19 në komunën e Ferizajt, bëhet e ditur se janë regjistruar edhe 89 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj që çon në 796 numrin e rasteve aktive dhe 72 të shëruar që çon në 3541 numrin e të shëruarve.

Shërim të shpejtë të infektuarve

#Mbanidistancën

#Vendosemaskën

Kontrolloni gjithashtu

Përkujtohet në Smirë ish-deputeti Hysni Salihu

Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti, me bashkëpunëtorë, përfaqësues të fshatit Smirë, familjarë e ...