Fillimi / Lajmet / Behar Selimi emërohet zëvendësministër i MPB-së, ndërsa Nehat Mustafa shkon në MTI
Behar Selimi emërohet zëvendësministër i MPB-së, ndërsa Nehat Mustafa shkon në MTI

Behar Selimi emërohet zëvendësministër i MPB-së, ndërsa Nehat Mustafa shkon në MTI

Zëvendësministri i deritashëm i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Nehat Mustafa nga tash e tutje do të jetë në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, në të cilën po ashtu do jetë zëvendësministër. Ndërsa Behar Selimi i cili ka qenë ish-Drejtor i Policisë së Kosovës do të jetë zëvendësministër i MPB-së.

Kontrolloni gjithashtu

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Rudina Hajdari ka vendosur që të krijojë një parti të re

Ish-deputetja Rudina Hajdari, ka deklaruar se opozita, në tërësi sot është më e përçarë se kurrë

Ish-deputetja nga radhët e PD-saë Rudina Hajdari, e cila ndodhet në Amerikë ka deklaruar se ...