mbpzhr grante
Airport Adem Jashari
valamobile
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / Certifikohen ushtarët e FSK-së të cilët kanë përfunduar me sukses trajnimin: “Mbijetesë në kushte vere”
Certifikohen ushtarët e FSK-së të cilët kanë përfunduar me sukses trajnimin: “Mbijetesë në kushte vere”

Certifikohen ushtarët e FSK-së të cilët kanë përfunduar me sukses trajnimin: “Mbijetesë në kushte vere”

Në kazermën “Evropianët e Rinjë” të Regjimentit të Mbrojtjes Civile në Pomozatin është mbajtur ceremonia e certifikimit për ushtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës, të cilët kanë përfunduar me sukses trajnimin: “Mbijetesë në kushte vere”. Në këtë trajnim kanë marrë pjesë ushtarë nga të gjitha njësitet e FSK-së. Trajnimi ishte intensivë dhe mjaft sfidues, por pjesëmarrësit me angazhimin e tyre kanë arritur që ta përfundojmë me sukses këtë trajnim.

Kontrolloni gjithashtu

Fatmir Limaj ka takuar sot Kryesinë e Nismës Socialdemokrate të degës së kësaj partie në Malishevë

Fatmir Limaj ka takuar sot Kryesinë e Nismës Socialdemokrate të degës së Malishevës

Nisma Socialdemokrate, dega në Malishevë, ka mbajtur mbledhjen e radhës së Kryesisë. Në këtë mbledhje ...