kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Të enjten disa të rinj protestojnë para Ministrisë së Mbrojtjes për parregullsitë në konkursin e fundit në FSK
Të enjten disa të rinj protestojnë para Ministrisë së Mbrojtjes për parregullsitë në konkursin e fundit në FSK

Të enjten disa të rinj protestojnë para Ministrisë së Mbrojtjes për parregullsitë në konkursin e fundit në FSK

Të enjten do të protestohet para Ministrisë së Mbrojtjes për parregullsitë në konkursin e fundit në FSK. Disa të rinj, do të protestojnë të enjten para Ministrisë së Mbrojtjes. Kjo protestë do të mbahet kundër parregullsive në konkurset e institucioneve shtetërore e në veçanti ndaj konkursit të fundit në Forcën e Sigurisë së Kosovës. Sipas njoftimit, kjo protestë nuk ka të bëj me asnjë parti politike. Tubimi i protestuesve do të bëhet në sheshin “Skënderbe”, me fillim në orën 12:00 e më pas do të vazhdohet marshi drejt Ministrisë së Mbrojtjes.

Kontrolloni gjithashtu

Veseli: Vetëm duke luftuar korrupsionin dhe garantuar sundimin e ligjit mund t’i bindim ndërmarrësit e suksesshëm të diasporës

Kadri Veseli: Vetëm duke luftuar korrupsionin mund t’i bindim ndërmarrësit e suksesshëm të diasporës

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot e ka takuar një biznesmen që ishte viktimë e ...