vala – old
driloni com
vipa
Fillimi / Lajmet / Haradinaj: Ka shumë politikanë në Kosovë që shesin moral në mënyra të ndryshme, por e vërteta është ndryshe
Haradinaj: Ka shumë politikanë në Kosovë që shesin moral në mënyra të ndryshme, por e vërteta është ndryshe

Haradinaj: Ka shumë politikanë në Kosovë që shesin moral në mënyra të ndryshme, por e vërteta është ndryshe

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës manifestimin qendror të hapjes së fushatës e mbajti në sallën “Një Tetori” në Prishtinë. Duke folur para mijëra anëtarëve dhe simpatizantëve të AAK-së, lideri i saj, Ramush Haradinaj theksoi se Kosovës nuk i kanë munguar njerëzit, miqtë dhe resurset por i ka munguar një qeverisje që vepron. Ndërsa duke komentuar parashikimet sipas të cilave Qeveria Haradinaj i ka ditët e numëruara, kryeministri Haradinaj theksoi se një orë e angazhimit të tij është sa e gjithë jeta e atyre parashikuesve. Në Kosovë ka shumë të tillë që shesin moral në mënyra të ndryshme por e vërteta është krejt ndryshe dhe unë nuk kthehem mbrapa t’i shaj ata që ishin para meje në detyrën që po bëjë unë, theksoi në mes tjerash lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Kontrolloni gjithashtu

Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë shpreh shqetësim për menaxhimin parasë publike në Kosovë

Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë shpreh shqetësim për menaxhimin parasë publike në Kosovë

Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë shprehu shqetësim për menaxhimin e parasë publike në Kosovë, veçanërisht ...