driloni com
vala – old
vipa
Fillimi / Lajmet / Ramush Haradinaj: Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit, Jetullah Qarri – komandant “Gurit”
Ramush Haradinaj: Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit, Jetullah Qarri - komandant “Gurit”

Ramush Haradinaj: Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit, Jetullah Qarri – komandant “Gurit”

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj me anë të një postimi në rrjetin social ka thënë se me pikëllim e ka marr lajmin për ndarjen nga jeta të komandant “Guri”.

“Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit, Jetullah Qarri – komandant “Guri”. Familjes Qarri, të gjithë bashkëluftëtarëve dhe miqve të tij, ngushëllime të sinqerta. I lehtë i qoftë dheu i Kosovës!”, ka shkruar kryeministri.

Kontrolloni gjithashtu

Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë shpreh shqetësim për menaxhimin parasë publike në Kosovë

Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë shpreh shqetësim për menaxhimin parasë publike në Kosovë

Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë shprehu shqetësim për menaxhimin e parasë publike në Kosovë, veçanërisht ...