MIT KS
Fillimi / Lajmet / Shala: Kjo qeveri nuk ka bërë asnjë veprim të mirë, do të mbahet mend si qeveri e konferencave për media
Haxhi Shala: Qeveria Kurti nuk ka bër asnjë veprim të mirë për qytetarët, do të mbahet mend si qeveri e konferencave për media

Shala: Kjo qeveri nuk ka bërë asnjë veprim të mirë, do të mbahet mend si qeveri e konferencave për media

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shala, ka thënë se Qeveria Kurti nuk ka pasur asnjë veprim në të mirë të qytetarëve. Ai ka thënë se Qeveria Kurti do të mbahet mend si qeveri e konferencave për media. Shala thotë se Lëvizja Vetëvendosje e pati shansin që ta tregojë veten në qeverisje, por sipas tij, u tregua e paguximshme në marrjen e vendime që e prisnin vendin. Ai ka shtuar se kjo parti nuk u tregua korrekte as në raport me partnerin e saj LDK-në.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj-Stublla: Flamuri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës do të valojë përherë mbi shtetin e Kosovës

Haradinaj-Stublla: Flamuri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës do të valojë përherë mbi shtetin e Kosovës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë mishërim i lirisë, demokracisë dhe madhështisë globale, deklaroi të ...