kek
tv dielli
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Haxhi Shala: Vetëvendosje dhe LDK janë duke vrapuar pas pozitave të individëve, e jo për të mirën e Kosovës
Haxhi Shala: Opozita duhet çdo herë të jetë e bashkuar e fuqishme dhe të mos punojë ndaras

Haxhi Shala: Vetëvendosje dhe LDK janë duke vrapuar pas pozitave të individëve, e jo për të mirën e Kosovës

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shala thotë se dy partitë që po synojnë formimin e institucioneve, janë duke vrapuar pas pozitave të individëve, e jo për të mirën e Kosovës. Ai thekson se Vetëvendosje dhe LDK, që dolën të parat në zgjedhjet e 6 tetorit, janë duke u vonuar në formimin e institucioneve. Sipas tij, Kosovën e presin zhvillime me shumë vështirësi, si anëtarësimi në organizata ndërkombëtare. Ai shprehet se nuk do të këtë marrëveshje brenda këtyre dy partive, sepse ato nuk janë duke i besuar njëra-tjetrës dhe janë vetëm duke e shtyer sot për nesër.

Kontrolloni gjithashtu

Autoritetet në Amerikë druajnë se bilanci i viktimave nga koronavirusi mund të shkaktojë 200 000 të vdekur

Autoritetet në Amerikë druajnë se bilanci i viktimave nga koronavirusi mund të shkaktojë 200 000 të vdekur

Autoritetet në Shtetet e Bashkuara druajnë se bilanci i viktimave nga koronavirusi mund të shkojë ...