mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / Hoxhaj: PDK-ja është dalluar gjithmonë nga partitë tjera, sa i përket kujdesit dhe mbështetjes së dhënë për kulturën
Hoxhaj: PDK-ja është dalluar gjithmonë nga partitë tjera, sa i përket kujdesit dhe mbështetjes së dhënë për kulturën

Hoxhaj: PDK-ja është dalluar gjithmonë nga partitë tjera, sa i përket kujdesit dhe mbështetjes së dhënë për kulturën

Kandidati për deputet i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka takuar artistë të fushave të ndryshme nga Theranda, me të cilët ka biseduar për krijimin e mundësive të reja në zhvillimin e kulturës në vend. Hoxhaj ka thënë se PDK-ja është dalluar gjithmonë nga partitë tjera në Kosovë, sa i përket kujdesit dhe mbështetjes së dhënë për kulturën. Ai përmes një postimi, ka shkruar se këtë gjë do ta vazhdojë edhe me më shumë përkushtim në mandatin e ardhshëm qeveritar.

Kontrolloni gjithashtu

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët ...