MIT
mbpzhr 2018
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Isa Mustafa nuk mori pjesë në ceremoninë e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës
Isa Mustafa, thotë se ka individë që shpenzojnë shuma të majme të parave të vjedhura për të përçarë LDK-në

Isa Mustafa nuk mori pjesë në ceremoninë e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Isa Mustafa, nuk mori pjesë në ceremoninë për 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, e cila u mbajt gjatë ditës së sotme, në Prishtinë. Isa Mustafa, gjatë asaj kohe ishte  në mbledhjen e Kryesisë së LDK-së, duke diskutuar për rrëzimin e qeverisë. Diskutohet për ecurinë e mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë dhe procesi i zgjedhjeve të brendshme të LDK-së”, shkruhet në njoftimin e LDK-së.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Thaçi dekoron pas vdekjes me urdhrin “Hero i Kosovës” ish-luftëtarin e UÇK-së, hoxhën Avdyl Krasniqi

Kryetari Thaçi dekoron pas vdekjes me urdhrin “Hero i Kosovës” ish-luftëtarin e UÇK-së, hoxhën Avdyl Krasniqi

Kryetari i Kosovës Hashim Thaçi ka dekoruar pas vdekjes me urdhrin “Hero i Kosovës” Avdyl ...