valamobile
kek
Airport Adem Jashari
MIT
mbpzhr grante
Fillimi / Institucionet / Juniku pastron të gjitha rrugët lokale në komunë

Juniku pastron të gjitha rrugët lokale në komunë

Pas të reshurave të shumta të borës komuna e Junikut, drejtoria për shërbime publike është mobilizuar dhe me ndihmën e zjarrfikësve kanë arritur që të pastrojnë të gjitha rrugët lokale në komunë.

Komuna e Junikut do të jetë pranë qytetarëve të sajë edhe në ditët në vazhdim ku sipas parashikimeve të motit pritet të ketë te reshura të borë edhe në ditët në vazhdim.

Gjithashtu apelojmë qytetarët që vozisin mjete motorike që të rrisin kujdesin për shkak të ngricave që po e përcjellin motin këto ditë.

Kontrolloni gjithashtu

D.P.S.C., “Jetimat e Ballkanit” dhe Komuna e Malishevës, tri familjeve ju dhanë çelësat e shtëpive

Developpement de projets Socio-culturels (DPSC) nga Gjeneva, shoqata bamirëse “Jetimat e Ballkanit”, në bashkëpunim me ...