kek
MIT
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot vendos për certifikim të subjekteve politike dhe kandidatëve për deputetë
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot vendos për certifikim të subjekteve politike dhe kandidatëve për deputetë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot vendos për certifikim të subjekteve politike dhe kandidatëve për deputetë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot mban mbledhjen e radhës, ku në rend të ditës është paraparë shqyrtimi dhe miratimi i rekomandimit për certifikim të subjekteve politike dhe kandidatëve të tyre për zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin e Republikës së Kosovës. KQZ nëpërmjet një njoftimit thotë se në këtë mbledhje do të shqyrtohet edhe akreditimi i grupit të parë të vëzhguesve të këtyre zgjedhjeve.

Kontrolloni gjithashtu

Kurti thotë se gjashtë muaj u bënë nga letra që ia dërgoi Presidentit Trump, mirëpo Thaçi nuk mori përgjigje

Albin Kurti, mendon se ka ardhur koha, “që ta thyejnë qafën”, ata që e dëmtuan Kosovën për shumë vite

Kreu i Vetëvendosjes dhe njëkohësisht kandidati për kryeministër, Albin Kurti, në një tubim përballë elektoratit ...