KEK
Fillimi / Lajmet / Kryeministri Rama: Nga 11 maji do të të lehtësohen disa masa, vazhdojmë të hapemi por më shumë kujdes
Kryeministri Rama: Nga 11 maji do të të lehtësohen disa masa, vazhdojmë të hapemi por më shumë kujdes

Kryeministri Rama: Nga 11 maji do të të lehtësohen disa masa, vazhdojmë të hapemi por më shumë kujdes

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një lidhje live në “Facebook” është shprehur se më 11 maji mund të lehtësohen disa masa. “Do të vazhdojmë të hapemi me shumë kujdes dhe në këtë drejtim dua të them se deri pas kësaj jave dhe në javën në vijim ne do të bëjmë një analizë të thellë me ekspertët, do të ballafaqohemi edhe me komitetin për hapen e mëtejshme të korridoreve ajrore dhe të korridoreve tokësore”, ka thënë Rama.

Kontrolloni gjithashtu

Bekim Haxhiu: Spitalet tona janë shëndrruar në vatra kryesore të përhapjes së virusit korona dhe para kolapsit

Bekim Haxhiu: Spitalet tona janë shëndrruar në vatra kryesore të përhapjes së virusit korona dhe para kolapsit

Anëtari i Komisionit për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, Bekim Haxhiu thotë se spitalet janë në ...