Kryetari Aliu uron me rastin e ditës së Flamurit

Me homazhe tek Varrezat e Dëshmorëve të Kombit të UÇK-së në Ferizaj, edhe në këtë ditë lavdie e krenarie, 28 Nëntorin e shqiptarëve, kryetari i komunës së Ferizajt Agim Aliu, së bashku me bashkëpunëtorë kanë kujtuar dhe janë përkulur, për sakrificën sublime të Dëshmorëve të Kombit dhe të rënëve për liri, në çdo etapë të historisë sonë kombëtare!

Lavdi Dëshmorëve të Kombit dhe të rënëve për liri!

Urime 28 Nëntori!

Urime festat e lavdisë e krenarisë kombëtare! Ka thënë kryetari Aliu me këtë rast.

May be an image of 1 person and the Tomb of the Unknown Soldier

Kontrolloni gjithashtu

Kuvendi Komunal i Vitisë mbajti mbledhjen e dytë të rregullt

Mbledhja e dytë e rregullt e Kuvendit Komunal të Vitisë, është mbajtur, ku në fillim …