vipa
driloni com
Fillimi / Institucionet / Kryetari Jashari bënë homazhe pranë lapidarit “Dëshmorët e Kombit” në lagjen 3

Kryetari Jashari bënë homazhe pranë lapidarit “Dëshmorët e Kombit” në lagjen 3

Për nderë të 19- vjetorit të të rënëve për Liri dhe Pavarësi, Kryetari i Skenderajt,  Bekim Jashari, së bashku me kryesuesen e kuvendit komunal, Fatbardha Haliti, drejtorët komunalë, asamblistë dhe familjarë, bënë homazhe dhe vendosën lule pranë lapidarit “Dëshmorët e Kombit”, në lagjen 3.

Kontrolloni gjithashtu

Komuna e Malishevës do të bashkëpunoj me Këshillin për Mbrojtjen e Konsumatorit

Në Komunën e Malishevës, për një vizitë pune ka qëndruar Këshilli për Mbrojtjen e Konsumatorit ...