kek
Airport Adem Jashari
MIT
mbpzhr 2018
Fillimi / Institucionet / Kryetari Ramosaj ka nderuar me homazhe luftëtarët më të zot të UÇK-së

Kryetari Ramosaj ka nderuar me homazhe luftëtarët më të zot të UÇK-së

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj me bashkëpunëtor në përvjetorin e rënies, ka nderuar me homazhe luftëtarët më të zot të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës: Shaban Mazrekaj dhe Isuf Mazrekaj, në fshatin Voksh, Shpend Malaj, Burim Mustafaj dhe Jeton Dedushaj në Gllogjan!

Lavdi përjetësisht!

Kontrolloni gjithashtu

KKSB: Situata e sigurisë së përgjithshme, e mirë dhe stabile në Malishevë

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB), drejtuar nga Kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip ...