Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Institucionet / Kryetari Latifi ka vizituar zyret e vendit në Krushë të Madhe dhe Ratkoc

Kryetari Latifi ka vizituar zyret e vendit në Krushë të Madhe dhe Ratkoc

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi i shoqëruar nga drejtori i DBZHR-së, Berat Duraku, ka vizituar zyret e vendit në Krushë të Madhe dhe Ratkoc, aty ku fermerët e zonës për herë të parë po aplikojnë për subvencione të Ministrisë së Bujqësisë.

Task Forca e Drejtorisë së Bujqësisë është në dispozicion të fermerëve në procedurat e aplikimit, kurse fermerët ishin falënderues për këtë lehtësim nga Komuna e Rahovecit!

Kontrolloni gjithashtu

Festivali Folklorik Gjithëkombëtar “RAPSODIA SHQIPTARE” 2019 do të mbahet me datat 28, 29 dhe 30 Dhjetor

Bordi i Festivalit Folklorik Gjithëkombëtar “RAPSODIA SHQIPTARE” 2019, në Skenderaj në mbledhjen e mbajtur më ...