KEK
Fillimi / Institucionet / Kryetari Ramosaj, në emër të komunës së Deçanit dhe komunitetit sportiv ka nderuar me mirënjohje Bajram Shalën  

Kryetari Ramosaj, në emër të komunës së Deçanit dhe komunitetit sportiv ka nderuar me mirënjohje Bajram Shalën  

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj, me respekt të veçantë, në emër të komunës së Deçanit dhe komunitetit sportiv, ka nderuar me mirënjohje Bajram Shalën  nga Juniku, për kontributin e veçantë në organizimin e garës së skitarisë në Bjeshkën e Belegut ,,Gjeravica2021″.

Kontrolloni gjithashtu

Sipas IKSHPK-së, gjatë javës që lam pa në komunën e Deçanit dyzetetetë persona kanë rezultuar pozitiv me virusin #Covid19, njëzetedy  të tjerë janë shëruar plotësisht, ndërsa dy persona kanë ndërruar jetë

Sipas IKSHPK-së, gjatë kësaj jave nga 1-7 mars në komunën e Deçanit dyzetetetë persona kanë ...