Airport Adem Jashari
tv dielli
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / Lekaj: Tani i rëndësishëm është vetëm shëndeti i njerëzve, ndërsa pushteti do ta marr shpejt përgjigjen e merituar
Lekaj: Në këto ditë të vështira i rëndësishëm është vetëm shëndeti i njerëzve, ndërsa pushteti do ta marr përgjigjen e merituar shumë shpejt

Lekaj: Tani i rëndësishëm është vetëm shëndeti i njerëzve, ndërsa pushteti do ta marr shpejt përgjigjen e merituar

Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, ka thënë se me vendimin për t’i privuar qytetarët e Kosovës nga qarkullimi i lirë, kryeministri Kurti është duke vendosur pushtet policor. Ai ka thënë se në këto ditë pandemike, i rëndësishëm është vetëm shëndeti i qytetarëve të Kosovës dhe jo lojërat politike. Lekaj ka kërkuar që të respektohen rregullat për të tejkaluar këtë krizë, duke paralajmëruar që ky pushtet do ta marr përgjigjen e merituar shumë shpejt.

Kontrolloni gjithashtu

Ambasada Amerikane e kundërshton fillimin e zbatimit të reciprocitetit, thotë se kjo masë do të krijojnë më shumë probleme

Ambasada amerikane, në Prishtinë, kundërshton ashpër vendimin e Qeverisë së Kosovës për vendosjen e reciprocitetit

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Prishtinë, ka reaguar pas vendosjes së reciprocitetit ...