MIT
kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Limaj: Këto pesë vite mjaftueshëm kemi treguar se Nisma i kushton kujdes shqetësimeve të rinisë
Limaj: Këto pesë vite mjaftueshëm kemi treguar se Nisma Socialdemokrate i kushton kujdes shqetësimeve të rinisë

Limaj: Këto pesë vite mjaftueshëm kemi treguar se Nisma i kushton kujdes shqetësimeve të rinisë

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, në mbledhjen e Këshillit Drejtues të Rinisë, ku u zgjodh kryesia e re e rinisë, ka thënë se prezantimi i platformës nga kryetari Xhemajl Hazizi dhe qasja e të rinjve është një hap i rëndësishëm për t’i arritur objektivat.“Kjo tregon seriozitet e pjekuri dhe ambicie për ta arritur cakun. Këto pesë vite mjaftueshëm kemi treguar se sa partia i kushton kujdes shqetësimeve të rinisë. Tani është koha që të gjithë bashkë me frymë pozitive të kalojmë në një fazë tjetër të zhvillimit të partisë. Kryetarit Hazizi dhe kryesisë së re u uroj suksese në punën e tyre”, ka shkruar Limaj.

Kontrolloni gjithashtu

Thaçi: UÇK nuk u mposht nga ofansivat e shtatorit 1998 në saje të guximit dhe trimërisë së dëshmorëve dhe heronjve tanë

Thaçi: UÇK nuk u mposht nga ofansivat e shtatorit 1998 në saje të guximit dhe trimërisë së dëshmorëve dhe heronjve tanë

Kryetari i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Xhevë dhe Fehmi Lladrovcin në 21 vjetorin e ...