Airport Adem Jashari
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / Mëngjesi i sotëm ka rikthyer sërish lëkundjet e tokës në Shqipëri, është dëgjuar një tërmet me magnitutë 3.4
Një tërmet i fuqisë 4.52 shkallësh të rihterit e ka goditur sot qytetin e Kukësit, dridhjet e tij janë dëgjuar edhe në Kosovë

Mëngjesi i sotëm ka rikthyer sërish lëkundjet e tokës në Shqipëri, është dëgjuar një tërmet me magnitutë 3.4

Mëngjesi i sotëm ka rikthyer sërish lëkundjet e tokës në Shqipëri. Një tërmet me magnitutë 3.4 dhe thellësi 2 km është regjistruar në orën 07:22. Epiqendra ka qenë 1 km në perëndim të Vorës, shumë pranë me kryeqytetin, Tiranën. Lëkundjet janë ndjerë në Vorë, Tiranë, Durrës dhe zonat e tjera përreth. Aktualisht nuk raportohet për dëme materiale.

Kontrolloni gjithashtu

Ambasadorët e Quintit: Ne nuk mbështesin asnjë subjekt të veçantë politik në negociatat e tyre

Shtetet e Quintit kanë bërë të ditur se nuk mbështesin asnjë subjekt apo kandidat në negociatat politike

Shtetet e Quintit, në një deklaratë të përbashkët, kanë bërë të ditur se nuk mbështesin ...