Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Lajmet / Mustafa: LDK nuk është duke e bërë pozitën e barrikaduesit

Mustafa: LDK nuk është duke e bërë pozitën e barrikaduesit

Pas mbledhjes maratonike të kryesisë së anëtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës, e cila zgjati mbi tri orë, zëdhënësi i saj, Besian Mustafa tha se LDK-ja nuk është barrikaduar. Ai shtoi më tutje se Lidhja Demokratike e Kosovës është unike në arritjen e marrëveshjes qeverisëse më Lëvizjen Vetëvendosje, dhe u konfirmua se sot do të arrihet kjo marrëveshje. Ne kemi përafrime me Vetëvendosjen dhe do të vazhdojmë negociatat, nuk kemi barrikada. Se a do të arrihet marrëveshja mbetët të shihet, ka theksuar pas mbledhjes së anëtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës, e cila zgjati mbi tri orë, zëdhënësi i saj, Besian Mustafa.

Kontrolloni gjithashtu

Gjykata Speciale e fton për intervistim edhe ish-eprorin e lartë i UÇK-së, në Zonën e Kaçanikut, Hajrush Kurtaj

Gjykata Speciale e fton për intervistim edhe ish-eprorin e lartë i UÇK-së, në Zonën e Kaçanikut, Hajrush Kurtaj

Gjykata Speciale ka ftuar për intervistim edhe ish-eprorin e lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ...