kek
valamobile
mbpzhr grante
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Nesër në Tiranë marshohet drejt ambasadës së Maqedonisë së Veriut për njohjen e të drejtave të popullit shqiptar
Nesër në Tiranë marshohet drejt ambasadës së Maqedonisë së Veriut për njohjen e të drejtave të popullit shqiptar

Nesër në Tiranë marshohet drejt ambasadës së Maqedonisë së Veriut për njohjen e të drejtave të popullit shqiptar

Në mbështetje të vëllezërve shqiptarë të Iliridës nesër më 10 qershor 2019 në orën 14:00 në sheshin “Skënderbej” në Tiranë marshohet drejt ambasadës së Maqedonisë së Veriut për rastet e montuara (Grupi i Kumanovës, Monstra, Rasti Almiri dhe të tjera). Për hetim ndërkombëtar në Prokuroi dhe Gjyqësor. Si dhe për njohjen e të drejtave kombëtare të popullit shqiptar – thuhet në një njoftim të aktivistëve për Shqipërinë e Bashkuar.

Kontrolloni gjithashtu

Thaçi: Familja e Sefë Mleqanit ishte vatër e atdhetarizmit edhe gjatë luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Thaçi: Familja e Sefë Mleqanit ishte vatër e atdhetarizmit edhe gjatë luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Kryetari Thaçi e ka dekoruar me Medaljen Presidenciale të Meritave, Imer Gashin, djalin e Sefë ...