Fillimi / Lajmet / Nesër pritet nënshkruhet marrëveshja LVV – LDK

Nesër pritet nënshkruhet marrëveshja LVV – LDK

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nesër do të nënshkruajnë marrëveshjen për bashkëqeverisje.

Kështu thonë burime të KosovaPress-it, sipas së cilave të dy subjektet politike kanë bërë lëshime.

Ndërkohë, Kuvendi i Kosovës të hënën do të mbaj seancë ku do të votohet qeveria e re./KosovaPress/

Kontrolloni gjithashtu

Hani i Elezit përfitues i projektit "Për mbrojtje të mjedisit përmes përmirësimit të sistemit të kanalizimit te ujërave te zeza”

Hani i Elezit përfitues i projektit “Për mbrojtje të mjedisit përmes përmirësimit të sistemit të kanalizimit te ujërave te zeza”

Nën organizimin e projektit të ekipeve të Gazi Babës dhe Hanit te Elezit është mbajtur ...