KEK
Fillimi / Lajmet / Oficeri i FSK-së, Shukri Abdullahu diplomon pas trajnimit një vjeçar në Akademinë e Rreshter Majorëve në SHBA
Oficeri i FSK-së, Shukri Abdullahu diplomon pas trajnimit një vjeçar në Akademinë e Rreshter Majorëve në SHBA

Oficeri i FSK-së, Shukri Abdullahu diplomon pas trajnimit një vjeçar në Akademinë e Rreshter Majorëve në SHBA

Oficeri i Forcave të Sigurisë së Kosovës, Shukri Abdullahu i cili tash e një kohë ishte duke marrë pjesë në një trajnim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës tanimë ka diplomuar. Kështu ka bërë të ditur vet Abdullahu në një postim në rrjetin social ku ka ndarë momente nga diplomimi. Ceremonia e Diplomimit në Akademinë e Rreshter Majorëve dhe kompletimi i një viti të mrekullueshëm ne USA”, ka shkruar Abdullahu. Oficeri i Forcave të Sigurisë së Kosovës, Shukri Abdullahu i cili tash e një kohë ishte duke marrë pjesë në një trajnim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës tanimë ka diplomuar. Kështu ka bërë të ditur vet Abdullahu ku ka ndarë momente nga diplomimi. 

Kontrolloni gjithashtu

Sami Lushtaku

Sami Lushtaku është shprehur i habitur me dosjet që po dorëzohen në Organizatën e Veteranëve të UÇK-së

Komandanti i Zonës Operative të Drenicës gjatë luftës së  UÇK-së, Sami Lushtaku është shprehur i ...