mbpzhr 2018
kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Philip Kosnett: Rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë kanë treguar se qytetarët votuan për të parë fundin e korrupsionit
Philip Kosnett

Philip Kosnett: Rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë kanë treguar se qytetarët votuan për të parë fundin e korrupsionit

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë, Philip Kosnett, ka thënë se rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë kanë treguar se qytetarët votuan për të parë fundin e korrupsionit.  Ato tregojnë  se njerëzit duan ta shohin fundin e korrupsionit. A do të ndërmarrin të gjitha partitë, në pozitë dhe opozitë, një veprim përfundimtar për këtë?”, ka shkruar  Kosnet, në një postim të tij.

Kontrolloni gjithashtu

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët ...