mbpzhr 2018
valamobile
akp deri me 23 janar
kek baner i ri
Fillimi / Lajmet / Gjeneral Selimi: Jam i lumtur që kam kontributuar që Kosova ta kishte një FSK të përgatitur që sot do të marr mandat të ri ushtarak
Selimi: Jam i lumtur që kam kontributuar që Kosova ta kishte një FSK të përgatitur që sot do të marr mandat të ri ushtarak

Gjeneral Selimi: Jam i lumtur që kam kontributuar që Kosova ta kishte një FSK të përgatitur që sot do të marr mandat të ri ushtarak

Ish-komandanti i Përgjithshëm i UÇK-së dhe i Forcës së Sigurisë së Kosovës,gjeneral  Sylejman Selimi, në një letër nga burgu, ka uruar për themelimin e ushtrisë. Selimi shprehet se është shumë i lumtur për kontributin e dhënë në transformimin e FSK-së në ushtri.

Kontrolloni gjithashtu

Në kuadër të “Flakës së Janarit” do të prezantohet e gjithë veprimtaria letrare e veprimtarit të shquar, luftëtarit të lirisë Martin Çuni

Në kuadër të “Flakës së Janarit” do të prezantohet veprimtaria letrare e veprimtarit të shquar, luftëtarit të lirisë Martin Çuni

Në kuadër të aktiviteteve tradicionale kulturore “Flaka e Janarit” me kënaqësinë më të madhe ju ...