Airport Adem Jashari
MIT
kek
tv dielli
Fillimi / Lajmet / Takohen ekipet e Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së, për t’u dakorduar për programin qeverisës
Fillon para pazari i rëndë për ndarjen e posteve në mes të LDK-së dhe Vetëvendosjes

Takohen ekipet e Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së, për t’u dakorduar për programin qeverisës

Ekipet e Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot do të takohen për t’u dakorduar për programin qeverisës. Kështu ka deklaruar Vjosa Osmani e LDK-së, e cila nuk ka dhënë detaje për kohën dhe vendin e takimit, megjithatë, ka shtuar se vetëm Lëvizjen Vetëvendosje e shohin si partner që mund të qeverisin, megjithatë, ka thënë se fillimisht duhet mirëbesimi nga të dy subjektet.

Kontrolloni gjithashtu

Qeveria e Kosovës bënë të ditur se sot do të mblidhet por nuk ka dhënë detaje për rendin e ditës

Qeveria e Kosovës bënë të ditur se sot do të mblidhet por nuk ka dhënë detaje për rendin e ditës

Përmes një njoftimi për media, Zyra e Kryeministrit të Republikës së Kosovës, ka bërë të ...