kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Njoftime / Të premten në Malishevë mbahet Akademi përkujtimore në 20 vjetorin e rënies se dëshmorit, Latif Morina
Të premten në Malishevë mbahet Akademi në 20 vjetorin e rënies se dëshmorit, Latif Morina

Të premten në Malishevë mbahet Akademi përkujtimore në 20 vjetorin e rënies se dëshmorit, Latif Morina

Me rastin e shënimit të 20 vjetorit të rënies së dëshmorit të kombit Liman Latif Morina me 24 maj 2019 mbahet Akademi përkujtimore. Akademia mbahet në Shtëpinë e Kulturës “Tahir Sinani” në Malishevë në orën 16:00.

Kontrolloni gjithashtu

Nesër në qendër të Drenasit zbulohen shtatorët e heronjve të kombit Shaban, Hamëz dhe Adem Jashari

Nesër në qendër të Drenasit zbulohen shtatorët e heronjve të kombit Shaban, Hamëz dhe Adem Jashari

Nën përkujdesjen e kryetarit të Republkikës së Kosovës, Hashim Thaçi, kryetarit Skenderajt, Bekim Jashari dhe ...