KEK
Fillimi / Lajmet / Abelard Tahiri: Avdullah Hoti ia ka bërë dëmin më të madh Kosovës duke shfuqizuar Task-Forcën
Abelard Tahiri

Abelard Tahiri: Avdullah Hoti ia ka bërë dëmin më të madh Kosovës duke shfuqizuar Task-Forcën

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri ka deklaruar se kryeministri i vendit, Avdullah Hoti ia ka bërë dëmin më të madh Kosovës në kuadër të luftimit të krimit të organizuar dhe korrupsionit, duke shfuqizuar Task-Forcën. Tahiri tha se nuk e di ku po e merr Hoti guximin që të dalë e të deklarohet për pretendimet e kësaj çështje, pasi këto janë punë të policisë dhe Prokurorisë. Tutje ai tha se kryeministri vendosi të përzihet në Prokurori e Polici, se si të bëhet puna.

Kontrolloni gjithashtu

Edi Rama: Shqipëria mund të marrë të gjitha llojet e vaksinave që dalin në treg, ashtu si të gjitha shtetet në botë

Edi Rama: Shqipëria mund të marrë të gjitha llojet e vaksinave që dalin në treg, ashtu si të gjitha shtetet në botë

Kryeministri, Edi Rama, tha se Shqipëria mund të marrë të gjitha llojet e vaksinave që ...