kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
valamobile
MIT
Fillimi / Lajmet / Albulenë Haxhiu: Arsyetimi se rritja e pagave ndalon korrupsionin është i pabazë dhe arsyetim banal
Albulena Haxhiu: Derisa shteti po kryen vjedhje me kontratën e Telekom Z-Mobile, Haradinaj flet për shtrembërim të fakteve

Albulenë Haxhiu: Arsyetimi se rritja e pagave ndalon korrupsionin është i pabazë dhe arsyetim banal

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës tha se kjo qeveri është qeveri e zhvatjes së parasë publike, duke shtuar se për ta ndalë këtë qeveri të zhvatjes duhet një bashkim opozitarë dhe qytetarë. Deputetja, Haxhiu, tha se rritja e pagës nga Qeveria Haradinaj është në shpërputhje të plotë me gjendjen ekonomike e sociale në vend. Arsyetimi se rritja e pagave ndalon korrupsionin është i pabazë  dhe arsyetim banal, ka saktësuar ajo.

Kontrolloni gjithashtu

Personat e plagosur para luftës në demonstrata kundër regjimit serb kërkojnë që t’u njihet e drejta e tyre me anë të ligjit

Personat e plagosur para luftës në demonstrata kundër regjimit serb kërkojnë që t’u njihet e drejta e tyre me anë të ligjit

Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione ka ...