Airport Adem Jashari
kek
tv dielli
MIT
Fillimi / Lajmet / Anëtarët e Kryesisë së Kuvendit nga PDK i kthehen mbledhjeve të Kryesisë pas bojkotit për më shumë se një javë
Kryesia e Kuvendit të Kosovës, sot mbanë mbledhjen e radhës në të cilën do të shqyrtohen tri pika të rendit të ditës

Anëtarët e Kryesisë së Kuvendit nga PDK i kthehen mbledhjeve të Kryesisë pas bojkotit për më shumë se një javë

Anëtarët e Kryesisë së Kuvendit nga Partia Demokratike e Kosovës janë kthyer në mbledhjes e Kryesisë pas bojkotit për më shumë se një javë. Nënkryetari i Kuvendit, Memli Krasniqi dhe shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Bedri Hamza, kanë marr pjesë në mbledhjen e sotme të Kryesisë. Kjo parti i ka bojkotuar mbledhjet e Kryesisë që nga zgjedhja e Vjosa Osmanit në krye të Kuvendit, pasi ajo në ditën e parë të punës e zhvendosi fotografinë e kryetarit Thaçi në zyrën e saj.

Kontrolloni gjithashtu

Kadaj-Bujupi: Prej mobilizimit për marrjen e meritave për njohjen nga Xhamajka, kaluan tek shmangia e përgjegjësisë

Kadaj-Bujupi: Prej mobilizimit për marrjen e meritave për njohjen nga Xhamajka, kaluan tek shmangia e përgjegjësisë

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, e ka kritikuar Lëvizjen Vetëvendosje dhe ...