MIT
Airport Adem Jashari
tv dielli
kek
Fillimi / Lajmet / Avdullah Hoti: Është brengosëse qysh Vetëvendosjes i duhet e gjithë kjo kohë dhe nuk pajtohet me LDK-në
Avdullah Hoti: Është brengosëse qysh Vetëvendosjes i duhet e gjithë kjo kohë dhe nuk pajtohet me LDK-në

Avdullah Hoti: Është brengosëse qysh Vetëvendosjes i duhet e gjithë kjo kohë dhe nuk pajtohet me LDK-në

Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës, thotë se janë të hapur për një marrëveshje të shpejt me Vetëvendosjen në mënyrë që të krijohet qeveria e re. Sipas Hotit, është shqetësuese qysh deri tash kjo parti nuk u pajtua me LDK-në. “Brengosëse pse Vetëvendosjes i duhet e gjithë kjo kohë dhe nuk pajtohet gjatë gjithë kësaj periudhe kur ka një partner kaq serioz dhe me përvojë. LDK-ja kurrë nuk ju ka ikur përgjegjësive dhe i ka bartur mbi supe kritikat prej më të shumtave”, ka thënë Hoti.

Kontrolloni gjithashtu

Jakup Krasniqi: Populli paska gabuar pse fjalës i ka dhënë peshë!

Jakup Krasniqi: Populli paska gabuar pse fjalës i ka dhënë peshë!

Filozofisë se popullit shumë i kam besuar. Nuk po e di se çka ka ndryshuar ...