Fillimi / Lajmet / Avni Bytyçi i quan spekulime dashakeqe raportimet se është duke u diskutuar për një kryetar të ri të PDK-së
Ilir Gashi i reagon Alban Krasniqit: Ata që e priten Thaçin nuk ishin injorant, por veteran e familjarë të dëshmorëve

Avni Bytyçi i quan spekulime dashakeqe raportimet se është duke u diskutuar për një kryetar të ri të PDK-së

Zëdhënësi i PDK-së Avni Bytyçi i ka quajtur spekulime dashakeqe raportimet për një kryetar të ri në PDK. Ai i ka demantuar të gjitha këto raportime në media, derisa ka thënë se PDK-ja e ka liderin e saj që është Kadri Veseli. “Partia Demokratike e Kosovës e ka kryetarin dhe liderin e saj politik Kadri Veseli. Spekulimet dashakeqe se në Partinë Demokratike të Kosovës janë duke u diskutuar emra për të zëvendësuar Veseli, janë tërësisht të pavërteta!”, ka thënë ai.

Kontrolloni gjithashtu

Valdete Daka: Mjetet që nuk janë harxhuar nga zgjedhjet e 6 teorit iu janë kthyer buxhetit të Kosovës

Valdete Daka: Mjetet që nuk janë harxhuar nga zgjedhjet e 6 teorit 2019 i janë kthyer buxhetit të Kosovës

Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit ka shqyrtuar Raportin Vjetor të Komisionit Qendror ...