Fillimi / Lajmet / Behxhet Pacolli: Asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë Ushtrinë Çliimtare të Kosovës
Behxhet Pacolli: Asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë Ushtrinë Çliimtare të Kosovës

Behxhet Pacolli: Asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë Ushtrinë Çliimtare të Kosovës

Kreu i AKR, Behxhet Pacolli, ka dhënë një mesazh të fortë në rrjetet sociale vetëm pak orë para se kryetarit të vendit Hashim Thaçi për të dëshmuar në Prokurorinë Speciale në Hagë. Ai e ka postuar emblemën e UÇK-së. “Asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë këtë simbol. Më e bukura në botë! Vëllai i im dhe mijëra vëllezër dhe motra luftuan për liri dhe pavarësi. Unë jam përgjithmonë krenar!”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

Valdete Daka: Mjetet që nuk janë harxhuar nga zgjedhjet e 6 teorit iu janë kthyer buxhetit të Kosovës

Valdete Daka: Mjetet që nuk janë harxhuar nga zgjedhjet e 6 teorit 2019 i janë kthyer buxhetit të Kosovës

Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit ka shqyrtuar Raportin Vjetor të Komisionit Qendror ...